Soodustooted

Nutikell Huawei Honor Watch Magic (TLS-B19) Lava Black
99 €

Xiaomi Dashcam 70MAI 130 Degree
44.90 €

Nutikell Haylou Solar (LS05-1) Black
24.90 €

Ostutingimused

Kauba kohale toimetamine
Vali kauba kättetoimetamise viis. Variante on kolm – kauba toob Sulle Omniva kuller, Smartpost  või saad selle ise kätte Telefonipoest KermeT (Riia 15b, Tartu).
  • Kui valisid kättetoimetamise Omniva kulleri abil, sisesta täpne aadress, kus soovid kauba kätte saada ning telefoninumber ja nimi.
  • Kui valisid kättetoimetamise Smartposti abil, vali pakiautomaat, kust soovid kaupa kätte saada ning kindlasti ka enda mobiilinumber ja nimi.

Kauba kohaletoomine Omniva kulleri poolt maksab 4,90 € ja tarneaeg on 1-3 tööpäeva.

Kauba kohaletoomine Smartpostiga maksab 2,50 € ja tarneaeg on 1-3 tööpäeva.

Kui tellimuse summa on 100 eurot või rohkem, on transport TASUTA!

Kohaletoomise saad tellida ainult Eesti piires.

Toodete eest tasumine
Makse sooritamiseks valige tellimuse vormistamise leheküljel endale meelepärane makseviis.
Toodete eest saate tasuda:
1) internetipanga kaudu. (Swedbank, SEB (U-Net) pangalinkide kaudu).
2) ülekandega – Klikkides tellimuse kinnituse leheküljel „maksan ülekandega“ – mille järel teile saadetakse meili peale tellimuskinnitus. Arve saadetakse Teile tellitava tootega peale ostusumma tasumist.
Teie tellimus tühistatakse juhul, kui Te ei ole 5 päeva jooksul ostusummat tasunud.

Kauba tagastamine
Teil on õigus peale toodete eest tasumist, kuid enne toodete kohaletoimetamist oma tellimus tühistada, saates Kermet e-poe e-maili aadressile kermet@kermet.ee vastavasisulise teate koos tellimuse numbriga ning oma arvelduskonto numbriga või helistades Telefonipood Kermet kontakttelefonile 7 420 728.
Juhul kui Sinu poolt tellitud toode ei tööta andke sellest kohe teada telefonile 7 420 728 või E-maili teel kermet@kermet.ee
Peale toodete kättesaamist on Teil 14 päeva aega toodetega tutvumiseks. Kui ostetud kaup Teile mingil põhjusel ei sobi, siis on Teil võimalus 14 päeva jooksul toode tagastada või välja vahetada muu toote vastu , saates Meie e-poe aadressile kermet@kermet.ee vastavasisulise teate koos tellimuse numbriga, oma arvelduskonto numbriga või helistades kontakttelefonil 7 420 728. Tagastamisele ei kuulu GPS Kaardid.
Kauba tagastamisega seotud kulud kannab ostja!
Kui Sul tekib seoses kauba kättesaamise või tagastamisega küsimusi, helista telefonil 7 420 728.

Seadme remonti andmiseks on vajalik:
Remonti saatke rikkis seade ja/või lisatarvikud, mis on vajalikud puuduse määratlemisel ja ostuarve.

Eraisikutele on pretensioonide esitamise aeg 24 kuud alates ostu kuupäevast.

Pretensiooni esitamise õiguse ajal ilmnenud puuduseid ei kõrvaldata tasuta, kui see on põhjustatud:
1. seadmesse installeeritud tarkvara vigadest;
2. normaalsest kulumisest;
3. ebaõigest kasutamisest või hooldamisest (sh juhul, kui seadet on remontinud või hooldanud tootja poolt volitamata isik);
4. seadme ja/või detaili seerianumbri, kontrollkleebise või markeeriva kleebise rikkumisest, vahetamisest või eemaldamisest;
5. kliendile enne seadme ostmist Müüja poolt teatavaks tehtud puudustest;
6. välisteguritest. Välisteguriteks loetakse muuhulgas äike, nõuetele mittevastav elektripinge ja elektripinge kõikumised, niiskus, vedelik, mehhaanilised vigastused vms.

Kui ekspertiisi tulemusel selgub, et puudused on põhjustatud eelpool loetletud teguritest, tuleb Sul tasuda ekpertiisi tasu, mille suurus sõltub seadmest.
Lisaks on Sul võimalus tellida tasuline remont.
Vedeliku/niiskuskahjustusega ja/või mehaanilise vigastusega seade kuulub ka edaspidi remontimisele üksnes tasulises korras.

Disklaimer
Tootepildid on illustratiivse tähendusega.
Toodete hinnad ning saadavus võivad muutuda ette teatamata. Antud juhul jätab Digiexpert OÜ endale õiguse loobuda müügist ning tagastada kliendile raha tema arvelduskontole 10 tööpäeva jooksul.
Digiexpert OÜ jätab endale õiguse loobuda müügist kui tootega on juhtunud mõni järgnevatest probleemidest: on juhtunud inimlik eksitus hinna sisestamisel või tehniline viga süsteemis (näiteks kui 300 EUR'i maksev mobiiltelefon on järsku müügis 30 EUR'iga on tegemist ilmselgelt veaga. Sellest tulenevalt eeldame, et klient peaks aru saama, et tegemist on veaga ja toode ei kuulu sellise hinnaga müümisele.)
Toote infot kontrollitakse ja täiustatakse regulaarselt. Andmed võivad olla peale teie viimast külastust uuenenud. Seoses tootjate tooteinfo puudulikkusega võib Meie e-poe toote infos esineda ebatäpsusi.
Antud juhtul Meie e-pood ei võta vastutust toote andmete õigsuses. Soovitame siiski enne ostu sooritamist võimalusel kontrollida tooteinfo täpsust Tootja kodulehelt.

GPS navigatsiooni seadmed

Garmin

Teised Tootjad

DigiExpert OÜ | E-Mail: kermet@kermet.ee | Telefon: (+372) 742 0728 | GSM: (+372) 52 15 266